کاملترین و زیباترین دعای والدین در حق فرزندان برگرفته از قرآن 

بار الها تو فرزندانم را بدون اینکه من قدرت و توانایی داشته باشم به من داده ای! پس آنها را در پناه خودت بدون قدرت و توان من حفظ بفرما که من قدرت محافظت از آنان را در تمامی لحظات ندارم.

بار الها آنها را از هر بدی و شر و چشم زخم و ضرری حفظ بفرما.

خداوندا آنها را از مریضیها محافظت بفرما و اگر بیمارند شفا بده.

خداوندا آزمایش و امتحان من را در آنها قرار مده که شانه هایم تحمل چنین باری را ندارد.

بار الها آنها را در آزمایشات پنهانی و آشکار مأجور بفرما.

خداوندا آنها را از بندگان صالح خودت و حافظان کتابت قرار بده و آنها را از نظر دین و عبادت و اخلاق و دانش سرآمد و بهترین مردم و از نظر زندگی خوشبخترین مردم و بهترین زندگی قرار بده

‏بار خدایا فرزندانم را با حلالت از حرامت بی نیاز بگردان و با فضل و بخشش خود از احتیاج به غیر تو بی نیازشان بگردان.

خداوندا همانطور که کتابت را تا قیامت حفاظت می کنی، فرزندان من را هم از بدی و پلیدی محفوظ بدار.

بار الها دوستی با بهترین افراد و خصلتهای پاک و توکل بر خودت را نصیبشان بفرما یا قادر و یا جبار.

بار الها تمامی مرضهای قلبی و بدنی از آنها دور بفرما و با قدرت و توان خودت مرا به نهایت آرزویم درباره آنها نائل بگردان یا کریم یا منان.

بار الها مرا از احسان و نیکی آنها در حیاتم برخوردار بفرما و با دعایشان بعد از مرگم مرا خوشحال بگردان.

بار الها فرزندانم را، که همانا تکه ای از قلبم هستند، به تو سپرده ام. در مکانی که از دیدگان من پنهان هستند اما از دیدگان تو پنهان نیستند، پس آنها را با حفاظتی که لایق عظمتت می باشد حفظشان بفرما.

‏پروردگارا، همّ و غم آن کسی که این پیام را برای من فرستاده است را برطرف بفرما؛ فرزند و فرزندانش را از هر بدی محافظت کن و هر آنچه را که آرزو دارد نصیبش کن.

الهی آمین

❤️ هر کس این دعاها را دریافت کرد، به دوستان عزیزش هدیه کنه تا صدقه جاریه باشه از من،شما، پدر و مادرمان و همه پدرها و مادرها . . .

آمدم ای شاه پناهم بده / خط امانی ز گناهم بده

ای حرمت ملجأ درماندگان / دور مران از در و راهم بده

ای گل بی‌خار گلستان عشق / قرب مکانی چو گیاهم بده

لایق وصل تو که من نیستم / اذن به یک لحظه نگاهم بده

ای که حریمت مَثل کهرباست / شوق و سبک خیزی کاهم بده

تا که ز عشق تو گدازم چو شمع / گرمی جان‌سوز به آهم بده

لشکر شیطان به کمین منند / بی‌کسم ای شاه پناهم بده

از صف مژگان نگهی کن به من / با نظری یار و سپاهم بده

در شب اول که به قبرم نهند / نور بدان شام سیاهم بده

ای که عطابخش همه عالمی / جمله حاجات مرا هم بده

آن چه صلاح است برای حسان» / از تو اگر هم که نخواهم بده

لیست مراکز ارائه دهنده خدمت بر اساس بسته حمایتی بیماران سی اف

لیست داروخانه های توزیع کننده دارو بر اساس بسته حمایتی بیماران سی اف

سمینار بزرگ تازه های سی اف New Horizons for Cystic Fibrosis Disease

بده ,‏ ,ای ,بفرما ,بار ,تو ,آنها را ,‏ بار ,بار الها ,بده ای ,را از

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پرسینو(پرسش و پاسخ آنلاین) تاپ تو مگ جوانان انقلابی دانلود فیلم و سریال ELECTRICAL EDUCATION رژیم لاغری | چاقی | لاغری گوناگون دستگاه چاپ روی تیشرت و پارچه و لباس 09118117400 بهترین نمونه سوالات آزمون های استخدامی تابلو بوم ، پوستر دیواری ، پوستر سه بعدی ، پوستر دیواری یکپارچه ، آیلاموند